Samlex 3000W Pure Sine Wave Inverter - 24V [PST-3000-24]
3000W Pure Sine Wave Inverter - 24VPST Series (120 VAC)This high efficiency pure sine inverter converts 24...
Vendor: Samlex America
SKU: 67181
Availability: Out Of Stock
Product type: Inverters